Як правильно почати ходити у тренажерний зал?
- Фітнес клуб Бодімейкінг Львів
- 30 дек. 2015 г.
- 2 мин. чтения
Що слід знати, для того, щоб приступити до занять у тренажерному залі? Спочатку слід спитати себе: «Чи справді я хочу тренуватися?», «Для чого мені тренуватися з обтяженнями?», «Які цілі я переслідую?». Дивний початок, чи не так? Але все одно: це обов’язковий крок, адже тільки так ми визначимо ціль та мету. Адже хтось приходить у тренажерний зал наростити м’язи, хтось хоче схуднути, дехто – стати сильнішим, інші ж за допомогою вправ хочуть повернути втрачене здоров’я після травм, покращити поставу тощо.
Доцільніше якщо перше відвідування тренажерного залу матиме скоріше ознайомчий, аніж тренувальний характер. Ви прийшли у тренажерний зал, купили абонемент, і маєте «подружитися» з новим робочим місцем, де Ви проведете не одну годину. Навколо багато тренажерів, і в кожному залі можна знайти таке обладнання, якого й не зустрічав в інших фітнес-клубах. Переодягніться в тренувальний одяг, прогуляйтеся по залу, проникніться тутешньою робочою атмосферою, спробуйте знайомі Вам тренажери, відчуйте особливості механіки кожного конкретного станка. Адже недаремно досвідчені люди говорять: “У кожному залі “залізо” відчувається зовсім по-іншому”. Пам’ятайте: запорукою хорошого морального самопочуття, а отже можливості плідно працювати в залі є адаптація, отже її слід пройти плавно та без перенавантажень. І не соромтесь ніколи спитати штатного інструктора чи тренера про роботу того чи іншого тренажеру чи призначення якогось обладнання, адже безпека та комфорт – це чи не найголовніша основа хорошого тренування.
Після такого ознайомчого відвідування тренажерного залу слід піти додому та відпочити. Від чого? Навіть якщо Ви ще нічого толком і не підіймали, нервова система отримала певне навантаження від нових людей, місця, середовища, і потребує певного часу на відновлення. Вірним сигналом того, що Ваша нервова система відновилася є бажання повернутися в зал знову і почати тренуватися. Пам’ятайте: фізичний біль (та й душевний також) не є ознакою продуктивного тренування, отже не слід одразу ж намагатися виконувати вправи з великим навантаженням. Поділіться своїми мріями та побажаннями з тренером, і разом вирішіть, як тренуватися у конкретному випадку. Основний акцент спочатку слід робити на технічність, а вже потім – на збільшення ваги, з якою виконуєте вправи. Завжди перед тренуванням добре розминайтесь та розігрівайтесь: так Ви значною мірою знизите ризик травм.
І наостанок: тренування вимагають від Вас наполегливості та дисципліни, тільки так Ви досягнете тут успіху, іншої дороги нема. Що ж, бажаємо Вам здоров’я, продуктивних тренувань та віри в себе! До нових зустрічей!
コメント