top of page

Як накачати прес?

  • lvivfitness
  • 25 янв. 2016 г.
  • 3 мин. чтения

Напевне, мало кого не манить вигляд шикарно протренованого рель’єфного пресу, кожен з нас мріє про такий. Вперше красу в цьому побачили ще в Древній Греції, а широкої популярності тренований прес набув з розквітом ери бодібілдінгу. Переможцям всесвітнього конкурсу з бодібілдінгу «Містер Всесвіт» вручають статуетку Юджина Сендоу, відомого атлета ХІХ століття, який впродовж всієї своєї спортивної кар’єри перебував у чудовій фізичній формі, кожен м’яз його був немовби відточений неперевершеним скульптором, а м’язи живота такої кондиції увійшли в моду і перебувають в тренді і по сьогоднішній день. Що ж потрібно робити, щоб накачати шикарний прес? Методик знайдете багато, однак що з цього всього дієве, а що – комерція?


М'язи пресу.

М’язи пресу умовно поділяють на прямі та косі м’язи. Запам’ятайте: не існує «верхнього» чи «нижнього» пресу, гіпотетично ми маємо право виділити тільки ділянку фокусування навантаження на прямий м’яз. Якщо Ви хочете попрацювати над нижньою ділянкою пресу – попросіть тренера підібрати вправи, в процесі виконання яких здійснюється підіймання ніг з положення лежачи, чи у висі; прямих, чи зігнутих у колінах. Все слід підібрати професійно, індивідуально, враховуючи біомеханічні особливості Вашого тіла. Якщо мета сьогоднішнього тренування – верхня ділянка пресу, то слід виконувати класичні скручування з різними їх варіаціями. Для тренування «косих» (в народі «бокового пресу) виконуються нахили вбік з гантеллю, блоком, здійснюються бокові скручування лежачи або ж махи ногами, лежачи на боці.


Необхідний стрес.

Як дозувати навантаження? Можете почати тренування пресу з виконання однієї вправи для кожної ділянки пресу у двох-трьох сетах по п’ятнадцять повторень, і з тренування в тренування поступово підвищувати інтенсивність тренування, збільшуючи кількість сетів, повторень чи вправ. З часом, коли відбудеться адаптація і стресове навантаженя буде недостатнім для подальшого прогресу, слід змінити вправи. Як правило, одні й ті ж вправи для пресу можна виконувати впродовж двомісячного тренувального періоду.

Не слід вважати, що для кращого вигляду Вашого пресу у тренувальному процесі повинні бути присутніми шалені обсяги навантажень, широкий спектр вправ чи дивовижна кількість повторень! Попри цільові навантаження, наш прес виконує роботу підчас всього тренування, фіксує тіло в правильному анатомічному положенні при роботі, чи під час прогулянки. Тобто з обсягом навантажень, як правило, все добре, за умови, що Ви систематично тренуєтесь та регулярно приділяєте додаткову увагу пресу, виконуючи три-чотири спеціалізовані вправи.


Чому не видно кубіків пресу.


То що ж тоді заважає нам та оточуючим побачити «кубики»? Думаєте, Ваша надмірна сором’язливість? Можливо, та найвірогідніше – банальний підшкірний жир! Так, Ви тренуєтесь, багато гуляєте, стараєтесь провадити рухливий спосіб життя, але підшкірний жир – це фізіологічна норма. І що цікаво, від природи його процент в жінок вищий (22%) , ніж в чоловіків (12%). Але якщо Ваша мета – рель’єфний прес, то жінкам слід досягнути показника 10-17% підшкірного жиру, чоловікам же – 7-12%. Так що пори вправи слід дотримуватися спеціальної дієти, яку спеціально для Вас складе Ваш тренер, чи дієтолог. Часто в Мережі можна наткнутися на думку, що надмірна кількість води погано впливає на рель’єф пресу. І так, і ні водночас, так що не спішіть відмовлятися від води, як бодібілдери перед змаганнями, отримуючи з рель’єфом пресу в комплекті бонусні подарунки: глибоке зневоднення, млосний стан та апатію. Ви здивуєтесь, але для запобігання “водянистості” тіла слід часто пити воду в достатній кількості, і тоді не спостерігатиметься ніяких застійних явищ, оскільки обіг води в даному випадку буде простимульований належним чином. Пам’ятайте: наша мета – красиве тіло з дня в день, з року в рік, а не дві години! Тож тренуйтеся та харчуйтеся правильно, і здивуйте всіх красивим рель’єфним пресом!

Comments


Популярні поради
Останні поради
Поділіться з друзями
Фітнес клуб Львів: тренажерний зал

Заняття з Бодімейкінгу проводяться у тренажерному залі у Львові. Адреси тренажерних залів розміщені у  розділі Контакти. Фітнес заняття відбуваються у тренажерному залі фітнес-клубу. Тренажерний зал у центрі Львова, заняття с фітнесу проводить персональний фітнес тренерФІтнес програми дозволяють швидко схуднути або "накачати" м'язи. Заняття персональні або у малих групах. За допомогою таких тренувань усі охочі позбуваються надмірної ваги, позбуваються целюліту та інших не бажаних жирових відкладнень. Бажаючи можуть за короткий час набути атлетичного вигляду, схуднути, отримати спортивну фігуру та правильну поставу. Ціна пакету занять у тренажерному залі та ціна занять з фітнесу включає безкоштовне перше пробне заняття. Вартість пакетів дозволяє ефективно та за разом економно та доступно займатися фітнесом та покращувати здоров'я у  місті Львові.

Фітнес клуб у Львові проводить персональні тренування по программах, що викладені на нашому сайті і дає можливість схуднути, покращити самопочуття, набути ідеальну фігуру та правильну поставу. Заняття в тренажерному залу у Львові.

Заняття з фітнесу у Львові за системою Бодімейкінг проводяться у тренажерному залі фітнес центру. Тренажерний зал обладананий усім необхідним для персональних тренувань з  фітнесу та бодібілдінгу або для тренувань у малих групах.

Please reload

Фітнес Львів центр

 

© 2017 by Bodymaking club, Lviv, UA

 

© Все права защищены
bottom of page