Чи варто робити присідання?
- Адмін
- 30 мар. 2016 г.
- 2 мин. чтения
Присідання: та нащо воно мені здалось?
Хтось чекає “присідального” дня з нетерпінням, але інколи… “Що, знову?!”, ”Я б робив, а що воно мені дає?”, ”Ой, сьогодні треба присідання “відмучити…”, ”Сьогодні поприсідаю – і тиждень спокою!”.
Для чого ж нам потрібно присідати? І чи потрібно взагалі? Часто можна прочитати про негативний вплив присідань на хребет чи колінні суглоби, і таке дійсно буває. А пишуть це зазвичай ті, хто особисто зіткнувся з травматизмом. І навіть той факт, що та чи інша травма була отримана саме під час виконання присідань, хай не лякає: вочевидь, присідали вони неправильно. Так, зазвичай так буває. Адже ж Ви чули про випадки, що людина спіткнулася на сходах, впала з велосипеда чи наступила на граблі (буквально!), і нашкодила своєму здоров’ю? Дивно: навіть дізнавшись про ці болючі випадки ви продовжуєте користуватися сходами, їздити на велосипеді та все ж берете до рук граблі! Так і з присіданнями: виконуючи їх технічно правильно, Ви мало того, що будете убезпечені від травм; Ви ставатимете здоровішими, сильнішими та красивішими!
Нижче ми напишемо факти про присідання.
Факт №1: присідання нарощують м’язову масу ніг та сідниць. Попри те, що від присідань м’язи ростуть відносно швидко, не слід думати, що вже після третього тренування ви “обростете зайвим м’ясом”. Не турбуйтеся: процес не є надто швидкий, а дзеркало, вага та сантиметрова стрічка допоможуть Вам у плануванні корегування тренувань у тренажерному залі. Слід згадати й те, що саме присідання підвищують рівень тестостерону та гормону росту, який подарує Вам “вічну молодість”.
Факт №2: годі й знайти ефективнішу вправу для схуднення! Дівчата, благаємо: перестаньте боротися з жирком на внутрішній стороні ніг за допомогою зведення ніг у тренажері; жир або “згорає” всюди, або ніде взагалі! А для того, щоб жирові відкладення зникали, слід вибрати якомога енергозатратнішу вправу, і присідання тут якраз найдоречніші!
Факт №3: присідання тренують стійкість та покращують відчуття балансу. З перших наших кроків ноги служать нам “вірою і правдою”, тож давайте “віддячимо” їм, зміцнивши м’язи! Треновані ноги дадуть нам стійкість та витривалість, а при падіннях та в екстремальних ситуаціях навіть гігантські дози кальцію не так захистять ноги від переломів, як добре треновані м’язи.
Факт №4: регулярне виконання присідань допоможе запобігти багатьом травмам. Ви чули про м’язи-стабілізатори? Якщо ні, то назва вже мабуть Вам багато розповіла: ці невеликі за об’ємом м’язи допомагають нам утримувати тіло в тому чи іншому положенні. Також від регулярного навантаження такого характеру зміцнюються зв’язки та сильнішають сухожилля. І хай Вас не дивує те, що Ви пострункішали: м’язи-еректори спини перебувають в хорошому тонусі, що й вплинуло позитивно на Вашу поставу.
Факт №5: присідання підвищують спортивні результати. Так: Ви станете витривалішими, бігатимете швидше, а стрибатимете вище.
Факт №6: Присідання дадуть Вам вічну Молодість! Так-так, попри підсилення виробітку гормону росту присідання також допомагають серцю транспортувати кров, за що цю вправу назвали “другим серцем”. Сильні ноги – це основа довгого, здорового, рухливого Життя, адже тільки треновані ноги подарують Вам рух, можливість гуляти та бігати до глибокої старості.
Факт №7: присідання позитивно впливають на сексуальне життя. Здивовані? Але ж це чиста правда: доведено, що присідання стимулюють кровообіг малого тазу, покращують кровообіг у статевих органах, забезпечуючи їх безперебійну діяльність та абсолютне здоров’я!
Тому присідаймо та Живімо “на повну”!
І на останок: великий біцепс – візитна картка ”пляжного “качка””, а треновані ноги – Атлета!
Comentarios